Kvalitnější styk pro vás i vaši partnerku!

Spolehlivý sexuální výkon,
bez bolesti, bez rizika

 • masivnější penis
 • silná, dlouhotrvající erekce
 • extrémně silné orgasmy
ZAHÁJIT KÚRU
MenMax

Velký penis je záruka nezapomenutelných zážitků pro ni i pro něj!

Zapomeňte na mýtus, že na velikosti nezáleží. Dlouhý a silný penis mnohem intenzivněji stimuluje nervová zakončení v pochvě, která jsou zodpovědná za prožívání slasti a vyvrcholení

 • Získejte vysoké libido
 • Poskytněte partnerce neskutečnou rozkoš
 • Buďte vždy pánem situace
MenMax
MenMax
MenMax

Staňte se sexuálním démonem

Vědci se shodují, že velikost penisu se promítá do úspěchu v soukromém, ale i profesním životě – dobře „vybavení“ muži mají často přirozené charisma, sebedůvěru a vůdčí schopnosti, což jim zajišťuje vedoucí postavení ve skupině.

MenMax
Fakta

Ženy častěji podvádějí a opouštějí partnery s malým penisem.

 • Pornografie místo vydařeného sexu
 • Neúspěch, vztahové problémy
 • Komplexy a strach, frustrace, hněv

Konec nudy v ložnici!

MenMax

Objednejte si akční balení přípravku MenMax se silnými přírodními složkami pro extrémní sexuální výkony!

 • prodloužení penisu:
 • prodloužení délky styku:
 • trvalé účinky:
 • bezpečné užívání:
OBJEDNAT IHNED
MenMax

”Komplex z malého penisu způsobuje obrovské potíže v posteli – nízké libido, problém s dosažením a udržením silné erekce, předčasná ejakulace. Partnerka je zklamaná, partner znechucený. Účinným a bezpečným řešením je inovativní, synergický doplněk s obsahem aktivních přírodních složek. Umožňuje výrazně zvětšit penis a získat sebevědomí díky silným, dlouhotrvajícím erekcím.”

”Komplex z malého penisu způsobuje obrovské potíže v posteli – nízké libido, problém s dosažením a udržením silné erekce, předčasná ejakulace. Partnerka je zklamaná, partner znechucený. Účinným a bezpečným řešením je inovativní, synergický doplněk s obsahem aktivních přírodních složek. Umožňuje výrazně zvětšit penis a získat sebevědomí díky silným, dlouhotrvajícím erekcím.”

MenMax

Tajemství účinku přípravku MenMax spočívá v jeho jedinečném složení

MenMax
MenMax

L-arginin Velmi účinný, pokud jde o zlepšení erekce, zvětšení rozměru penisu a zlepšení sexuálního života. Vytváří oxid uhličitý, který uvolňuje svalové křeče. Výsledkem je pevná, dlouhotrvající erekce, větší velikost penisu a silnější sexuální zážitky.

MenMax

Kočičí dráp (Vilcacora) Obsahuje kvercetin, což je nenahraditelná součást stravy každého sexuálně aktivního muže. Působí protizánětlivě, pomáhá předcházet chorobám močově-pohlavního ústrojí a zajišťuje dlouhou a pevnou erekci v každém věku. V dávných dobách se užíval jako afrodiziakum, zvyšuje chuť na sex a napomáhá lepšímu prokrvení penisu.

MenMax

Kotvičník zemní Obsahuje protodioscin – látku odpovědnou za vytváření hormonu podobného testosteronu. S jeho pomocí může úroveň testosteronu stoupnout až o polovinu. To se projevuje zvýšeným sexuálním apetitem a také větší výdrží v posteli.

Složení

arginin hydrochlorid, hovězí želatina, extrakt z kočičího drápu DER 4:1, extrakt z kotvičníku zemního DER 10:1, hořečnaté soli mastných kyselin (protispékavá látka), oxid křemičitý (protispékavá látka), oxid titaničitý (barvivo)

ÚČINNÉ LÁTKY
Arginin hydrochlorid 850 mg
Extrakt z kočičího drápu DER 4:1 100 mg
Extrakt z kotvičníku zemního DER 10:1 50 mg
z toho saponiny: 15 mg

Impozantní velikost penisu

Velké balení, velká úspora

Neskutečné zážitky pro oba

Jednoduché užívání

Silná, dlouhotrvající erekce

Péče o zdraví a vitalitu

Poznali účinky MenMax na vlastní kůži

Přečtěte si skutečné názory lidí, kteří již kúru přípravkem MenMax vyzkoušeli:

 • Nemůžu tomu uvěřit

  Asi deset let sexuální aktivity jsem byl pevně přesvědčen, že průměrnost je všechno, na co se zmůžu... MenMax mi úplně změnil život – z mizerného 13centimetrového šaška jsem se stal hrdým majitelem silného 19centimetrového ptáka. Nejen, že si teď můžu mezi slečnami vybírat, ale moje nové sebevědomí mi zajistilo povýšení v práci!

 • Zachránil jsem si manželství

  Stres v práci srazil moji potenci téměř na nulu, moje žena dokonce mluvila o terapii nebo rozvodu... I když jsem se k sexu přinutil, okamžitě mi zvadl. MenMax jsem začal užívat tajně. Po několika dnech jsem se doslova vznášel! Byl jsem tak plný energie, že mě žena začala podezírat, že mám mladou milenku! Teď je to mezi námi lepší než kdykoliv předtím. Jako bonus jsem dostal pět centimetrů navíc – úžasné!

 • Konec komplexům z mikropenisu

  Můj malý pindík – tak jsem o něm mohl mluvit. Extrémně malý. Takový, že ho ona ani necítí. Kvůli tomu jsme se rozešli. Nedávalo mi to spát. Naštěstí je to už minulost, protože jsem objevil MenMax. Penis se mi zvětšil o 7 cm, mám víc energie v posteli a orgasmy jako nikdy dřív. Můžu dlouho, můžu silně a bez přestávek. Ženy jsou mým nástrojem fascinovány. Doporučuji každému, kdo má komplex z malého penisu – velmi rychle se z něj vyléčí.

Nejčastěji kladené otázky

MenMax je jedinečný přípravek určený pro muže, kteří si chtějí zvětšit přirození, mít spolehlivou erekci a dostat svůj erotický život na tu nejvyšší úroveň.
Standardní doporučená denní dávka jsou dvě kapsle. Užívejte je mezi jídly a vždy je zapijte sklenicí vody.
Přírodní složky obsažené v přípravku MenMax podporují činnost celého organismu, posilují ho a zanechávají trvalé účinky bez nutnosti opakování kúry.
Délka užívání přípravku MenMax závisí na zdravotním stavu uživatele. Základní kúra při poruchách erekce a pro zvětšení penisu obvykle trvá 14–35 dní.
Přírodní, pečlivě vybrané složky přípravku MenMax nezpůsobují vedlejší účinky. Nezapomeňte však, že by jej neměli užívat lidé, kteří mají na některou z jeho složek alergii.
Vždy klademe velký důraz na zachování soukromí našich klientů. Naše zásilky jsou baleny v malých, diskrétních krabičkách a dodávány přímo na uvedenou adresu. Proto není možné, aby nepovolaná osoba zjistila, co je uvnitř balíčku.
V zájmu psychické pohody našich klientů poskytujeme možnost dobírky. Díky dobírce máte 100% jistotu, že zaplatíte za produkt, který jste si objednali.
Po Česku jsou zásilky doručovány za 1–3 dny. U mezinárodních zásilek se doba doručení prodlužuje cca na týden. Vše záleží na dopravci a vzdálenosti, nikdy byste však neměli čekat déle než tři týdny.
Samozřejmě! MenMax zasíláme do téměř všech zemí EU s výjimkou Irska.
Nikdy jsme se nesetkali s tím, že by někdo chtěl tento přípravek vrátit. Ke všem ohlasům však přistupujeme individuálně a spokojenost našich klientů je naší prioritou. V případě jakýchkoli pochybností nás proto neváhejte kontaktovat.
MenMax

MenMax pro extrémní sexuální výkon!

 • Impozantní velikost penisu
 • Jistota dlouhé, silné a několikanásobné erekce
 • Neskutečné zážitky pro oba
OBJEDNAT IHNED

* Výrobky (přípravky) na tomto webu nezabraňují chorobám ani je neléčí. Neužívejte je v případě přecitlivělosti na některou složku výrobku (přípravku). Složení, způsob použití, vlastnosti, bezpečnostní opatření, způsob skladování a datum použitelnosti jsou uvedeny na obalu každého výrobku (přípravku). Nezaručujeme stejné účinky u každého uživatele našich výrobků, popsané účinky jednotlivých produktů jsou individuální pro každého člověka a mohou se lišit v závislosti na individuálních vlastnostech každého organismu.